Котеджі

Типи котеджів

design

Вільне планування внутрішнього простору за вашим вибором!

Котедж за містом ― це насамперед комфортне життя в гармонії з природою. Ранкова пробіжка асфальтованою дорогою попри давній ліс, лежак для засмаги на власному подвір’ї, страви на вогні, приготовлені вдома. Незабутні світанки, які ви зустрічаєте надворі з горнятком кави. Неймовірний захід сонця, яким можна милуватися через панорамні вікна не виходячи з дому. Це нова реальність, яку ми створили для вас в котеджному містечку “Royal Estate”.

Зручні функціональні котеджі спроєктовані за філософією HUGGE та IKIGAI. Тут є все необхідне для зручного життя сучасної людини, але немає нічого зайвого. Придбавши котедж в містечку “Royal Estate” ви не стаєте заручником нерухомості, яку потрібно постійно доглядати. А, навпаки, отримуєте свободу, звільнившись від усіх обмежень великого міста. Котедж збудовані так, щоб ви не витрачали зайве на проживання в них.

Водночас ви не втрачаєте переваги життя в стилі урбан. Розвинута інфраструктура котеджного містечка дає змогу насолоджуватись горнятком кави у кав’ярні, купувати свіжий хліб у пекарні та екопродукти в крамничці, водити дітей у розвивальні гуртки та вечеряти у ресторані поряд з домом. А Львів залишається поруч: 15 хвилин ― і ви в Опері.

Дихати чистим повітрям, слухати звуки природи, не поспішати, насолоджуватися кожною миттю спілкування з найближчими людьми. Якщо вам потрібно саме це ― обирайте свій варіант котеджу в містечку “Royal Estate”.