Квартири

Типи квартир

design

Вільне планування внутрішнього простору за вашим вибором!

Жити в сучасній міській квартирі та водночас насолоджуватися свободою відкритого простору і безмежного неба над головою ― в котеджному містечку “Royal Estate” це реальність. Ми створили для вас не просто квартири, а дворівневі сітіхауси з власною територією.

Тут житло не обмежується вхідними дверима: власне подвір’я або відкрита тераса стануть продовженням вашого особистого простору та улюбленим місцем відпочинку. Разом з квартирою ви отримаєте вдосталь місця для барбекю з друзями, дитячих розваг, сімейного дозвілля та відпочинку на природі. Смакуйте ранкову каву надворі не виходячи з дому. А догляд за прибудинковою територією залиште компанії, що обслуговує містечко.

Квартири в котеджному містечку “Royal Estate” будувалися для тих, хто прагне жити в заміському будинку не відмовляючись від переваг великого міста. Поснідавши вранці на власному подвір’ї ви за 15 хвилин можете дістатися до Львівської Опери. А щовечора, повернувшись з роботи, спостерігати захід сонця над пагорбами, вкритими віковічним буковим лісом.

Природа, спокій, тиша та затишок довкола поєднані з гарним плануванням дворівневих квартир та розвинутою інфраструктурою котеджного містечка перетворюють ваші мрії про ідеальне житло у здійсненні плани.

Хочете зробити HYGGE, LAGOM чи IKIGAI стилем свого життя? Мрієте поєднати комфорт сучасного міста з ранковою прогулянкою босоніж по траві? Обирайте свою квартиру в котеджному містечку “Royal Estate”.