Безпека

БЕЗПЕКА КОТЕДЖНОГО МІСТЕЧКА

Проживати в мальовничому місці поблизу давніх пралісів та водночас почуватися в безпеці ― в заміському житловому кварталі Royal Estate таке можливо. Територія огороджена та закрита для сторонніх відвідувачів, відеонагляд та охорона буде здійснюватися в режимі 24/7. Ще в процесі планування інфраструктури містечка ми передбачили окреме місце під постійну охорону, а спеціалізована фірма відмінно виконуватиме свої функції та забезпечить надійну безпеку.

Мешканцям не доведеться хвилюватися за власний автомобіль, припаркований біля будинку на ніч. Без проблем можна буде залишити у дворі велосипед або дитячий візок. А вирушаючи в довгу мандрівку достатньо зачинити вхідні двері та ввімкнути сигналізацію. Про безпеку майна потурбуються професіонали.

В містечку на 39 котеджів ви знатимете всіх сусідів, тому не хвилюватиметься за дитину, яка гуляє у дворі або самостійно повертається зі школи. А служба цілодобового консьєрж-сервісу стане запорукою того, що спокій містечка ніхто не порушить. Навіть якщо ваша дитина забуде зачинити двері ― хвилювання зайві. Чужу людину на території містечка помітять відразу, тому з лихими намірами сюди ніхто не завітає.

Ввечері заміський житловий квартал Royal Estate буде чудово освітлений та привабливий по особливому. Тут пануватиме атмосфера спокою, довіри, затишку і безпеки. Прогулянки перед сном стануть вашим звичним ритуалом. Хоча ви будете проживати поблизу глухого лісу, почуватиметеся значно безпечніше, ніж у багатоповерхівці спального району великого міста.