Інфраструктура

ЦЕНТР ДИТЯЧОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА РОЗВИТКУ

В заміському житловому кварталі Royal Estate діти однозначно не сумуватимуть. Центр дитячого дозвілля використовує сучасні підходи до вільного часу дитини, які базуються на трьох головних процесах: розвиток, навчання, виховання.

Метод едукації дає позитивний результат: діти прагнуть пізнавати все нове, якщо не відбивати в них бажання. Правильно підібрана методика навчання і розвитку дитини дає змогу виростити самодостатню особистість, завжди відкриту для нових знань.
Центр дитячого дозвілля заміського житлового кварталу Royal Estate пропонує:

● міні-дитсадок;
● територію дитячих розваг;
● міні-навчальний центр.

ФІТНЕС-КЛУБ

Неможливо уявити здоровий стиль життя без правильного фізичного навантаження. Проектуючи заміський житловий квартал Royal Estate ми відразу створили для майбутніх мешканців всі можливості: фітнес-центр будуємо разом з котеджами. Щоб не пропускати занять, радимо вам обрати свій ритм тренувань та придбати абонемент у фітнес-зал.

Фітнес-зал заміського житлового кварталу Royal Estate пропонує увесь спектр послуг, доступний мешканцям великих міст:

● тренажерний зал;
● бігові доріжки;
● індивідуальні заняття;
● групові тренування;
● різні напрямки фітнесу.

Тут ви знайдете і силові навантаження, і можливість розвивати гнучкість тіла, і корисні кардіонавантаження. Досвідчені інструктори допоможуть підібрати кожному оптимальну програму для досягнення результату. Все як в кращих фітнес-центрах Львова та інших великих міст.

Але одну суттєву відмінність нашого фітнес-центру ви помітите відразу: дивовижний вид на навколишній ліс. Займатися вранці на біговій доріжці та милуватися сходом сонця над пагорбами, ― що може бути краще?

ЕКО-СПА

Процедури омолодження та оздоровчі програми для мешканців заміського житлового кварталу Royal Estate будуть доступні поряд з домом. Сучасний SPA-центр з японським О-фуро відчинить свої двері для всіх, хто піклується про власне здоров’я та красу.

Банні традиції Японії відрізняються від звичних нам парних. В чан з водою, нагрітою до температури 40 градусів, людина занурюється після душу. В О-фуро японці люблять довго відмокати та вести неквапливі розмови. Вода в бочці постійно циркулює та прогрівається. Така процедура покращує кровообіг, укріплює серцево-судинну систему, очищає організм від шкідливих речовин.

В переліку оздоровчих програм SPA-салону кожен знайде щось корисне для себе. Систематичний догляд за фізичним здоров’ям ― це найправильніший підхід, який дозволяє уникнути багатьох хвороб. Проектуючи заміський житловий квартал Royal Estate ми створили всі можливості для якісного життя без зайвих проблем.

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ

В заміському житловому кварталі Royal Estate створено затишний простір для віддаленої роботи. Тут буде можливість орендувати місце для групової та індивідуальної роботи в форматі коворкінгу, а також провести ділову зустріч з партнерами або клієнтами.

РЕСТОРАН

Звичайно ж, у всіх котеджах та апартаментах Royal Estate передбачено кухні, які мешканці облаштують на свій смак. Але ж час від часу в кожного виникає бажання відпочити від плити та повечеряти в ресторані. В заміському житловому кварталі Royal Estate працюватиме вишуканий та затишний заклад для сімейного відпочинку, романтичної вечері, святкування урочистих подій і пам’ятних дат.
Ресторанів у середмісті Львова та його околицях вистачає на будь-який смак, але не багато з них можуть похвалитися локацією поряд з давніми буковими лісами та заповідною зоною. Додайте до цього смачну кухню, вишуканий інтер’єр, майстерних кухарів та привітний персонал. Кращого закладу для відпочинку годі й шукати, а він ще й розміщений поряд з вашим домом.

Оберіть відразу свій улюблений столик з неповторним краєвидом, адже цей ресторан однозначно стане однією з часто відвідуваних локацій містечка. Тут ви будете святкувати важливі події і просто насолоджуватися вечерею після робочого дня.

МАГАЗИН, МІНІ-ПЕКАРНЯ, КАВ'ЯРНЯ

Правильне харчування ― одна з важливих складових турботи про власне здоров’я. Основою нашого щоденного раціону повинні стати мінімально оброблені продукти, які містять цінні поживні речовини. Органічна їжа ― це насамперед розумний вибір тих, хто обирає здоровий спосіб життя для себе та своєї родини.

Хоча полиці супермаркетів сьогодні переповнені товарами, якісних продуктів не вистачає. Тому все більше люди довіряють невеликим магазинам еко-продуктів, де все виготовлено з чистої сировини.

В заміському житловому кварталі Royal Estate буде такий власний магазин, мешканцям не доведеться їхати за покупками у Львів. Все необхідне на щодень буде легко придбати в дворі поряд з домом.

Також тут буде можливість випити філіжанку ароматної ранкової кави до початку робочого дня та поласувати смаколиками. А ще купити свіжу випічку щойно з печі, аромат якої щоранку наповнюватиме містечко.

РУФ-ТОП ПАБ З МІНІ-ПИВОВАРНЕЮ

Родзинкою заміського житлового кварталу Royal Estate та улюбленою локацією його мешканців стане руф-топ паб з власною міні-пивоварнею. Він буде найкращим місцем для спілкування з друзями і сусідами, адже відмінне пиво в поєднанні з дивовижними краєвидами сподобається усім.