ІНФРАСТРУКТУРА

ЦЕНТР ДИТЯЧОГО ДОЗВІЛЛЯ ТА РОЗВИТКУ

В котеджному містечку “Королева гора. Нове Розточчя” діти однозначно не сумуватимуть. Центр дитячого дозвілля використовує сучасні підходи до вільного часу дитини, які базуються на трьох головних процесах: розвиток, навчання, виховання.

Метод едукації дає позитивний результат: діти прагнуть пізнавати все нове, якщо не відбивати в них бажання. Правильно підібрана методика навчання і розвитку дитини дає змогу виростити самодостатню особистість, завжди відкриту для нових знань.
Центр дитячого дозвілля котеджного містечка “Королева гора. Нове Розточчя” пропонує:

● міні-дитсадок;
● територію дитячих розваг;
● міні-навчальний центр.

Спортивні секції, розвивальні гуртки, поглиблене вивчення англійської мови і сучасних технологій, ― все це доступне на території котеджного містечка. Ваша дитина водночас житиме в екологічно чистому регіоні та буде мати доступ до якісної освіти. При цьому необхідності возити дітлахів у різні частини великого міста на розвивальні гуртки та годинами стояти у заторах ― немає. Розвивати всі таланти можна просто у дворі рідного дому.

ФІТНЕС-КЛУБ

Неможливо уявити здоровий стиль життя без правильного фізичного навантаження. Проектуючи містечко “Королева гора. Нове Розточчя” ми відразу створили для майбутніх мешканців всі можливості: фітнес-центр будуємо разом з котеджами. Щоб не пропускати занять, радимо вам обрати свій ритм тренувань та придбати абонемент у фітнес-зал.

Фітнес-зал котеджного містечка “Королева гора” пропонує увесь спектр послуг, доступний мешканцям великих міст:

● тренажерний зал;
● бігові доріжки;
● індивідуальні заняття;
● групові тренування;
● різні напрямки фітнесу.

Тут ви знайдете і силові навантаження, і можливість розвивати гнучкість тіла, і корисні кардіонавантаження. Досвідчені інструктори допоможуть підібрати кожному оптимальну програму для досягнення результату. Все як в кращих фітнес-центрах Львова та інших великих міст.

Але одну суттєву відмінність нашого фітнес-центру ви помітите відразу: дивовижний вид на навколишній ліс. Займатися вранці на біговій доріжці та милуватися сходом сонця над пагорбами, ― що може бути краще?

ЕКО-СПА

Процедури омолодження та оздоровчі програми для мешканців котеджного містечка “Королева гора. Нове Розточчя” будуть доступні поряд з домом. Сучасний SPA-центр з японським О-фуро відчинить свої двері для всіх, хто піклується про власне здоров’я та красу.

Банні традиції Японії відрізняються від звичних нам парних. В чан з водою, нагрітою до температури 40 градусів, людина занурюється після душу. В О-фуро японці люблять довго відмокати та вести неквапливі розмови. Вода в бочці постійно циркулює та прогрівається. Така процедура покращує кровообіг, укріплює серцево-судинну систему, очищає організм від шкідливих речовин.

В переліку оздоровчих програм SPA-салону кожен знайде щось корисне для себе. Систематичний догляд за фізичним здоров’ям ― це найправильніший підхід, який дозволяє уникнути багатьох хвороб. Проектуючи містечко “Королева гора” ми створили всі можливості для якісного життя без зайвих проблем.

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ

В містечку “Королева Гора. Нове Розточчя” створено затишний простір для віддаленої роботи. Тут буде можливість орендувати місце для групової та індивідуальної роботи в форматі коворкінгу, а також провести ділову зустріч з партнерами або клієнтами.

РЕСТОРАН

Звичайно ж, у всіх котеджах та апартаментах містечка “Королева гора. Нове розточчя” передбачено кухні, які мешканці облаштують на свій смак. Але ж час від часу в кожного виникає бажання відпочити від плити та повечеряти в ресторані. В містечку “Королева гора” працюватиме вишуканий та затишний заклад для сімейного відпочинку, романтичної вечері, святкування урочистих подій і пам’ятних дат.
Ресторанів у середмісті Львова та його околицях вистачає на будь-який смак, але не багато з них можуть похвалитися локацією поряд з давніми буковими лісами та заповідною зоною. Додайте до цього смачну кухню, вишуканий інтер’єр, майстерних кухарів та привітний персонал. Кращого закладу для відпочинку годі й шукати, а він ще й розміщений поряд з вашим домом.

Оберіть відразу свій улюблений столик з неповторним краєвидом, адже цей ресторан однозначно стане однією з часто відвідуваних локацій містечка. Тут ви будете святкувати важливі події і просто насолоджуватися вечерею після робочого дня.

МАГАЗИН, МІНІ-ПЕКАРНЯ, КАВ'ЯРНЯ

Правильне харчування ― одна з важливих складових турботи про власне здоров’я. Основою нашого щоденного раціону повинні стати мінімально оброблені продукти, які містять цінні поживні речовини. Органічна їжа ― це насамперед розумний вибір тих, хто обирає здоровий спосіб життя для себе та своєї родини.

Хоча полиці супермаркетів сьогодні переповнені товарами, якісних продуктів не вистачає. Тому все більше люди довіряють невеликим магазинам еко-продуктів, де все виготовлено з чистої сировини.

Вкотеджному містечку “Королева гора. Нове Розточчя” буде такий власний магазин, мешканцям не доведеться їхати за покупками у Львів. Все необхідне на щодень буде легко придбати в дворі поряд з домом.

Також тут буде можливість випити філіжанку ароматної ранкової кави до початку робочого дня та поласувати смаколиками. А ще купити свіжу випічку щойно з печі, аромат якої щоранку наповнюватиме містечко.

РУФ-ТОП ПАБ З МІНІ-ПИВОВАРНЕЮ

Родзинкою містечка “Королева гора. Нове Розточчя” та улюбленою локацією його мешканців стане руф-топ паб з власною міні-пивоварнею. Він буде найкращим місцем для спілкування з друзями і сусідами, адже відмінне пиво в поєднанні з дивовижними краєвидами сподобається усім.

Якщо ви любите природу, дбаєте про здоров’я, ведете активний спосіб життя і хочете жити поблизу Львова, — цей проект створений спеціально для вас. 

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?