Технології

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛА

Технології будівництва заміського житлового кварталу Royal Estate суттєво відрізняються від стандартів, які виробилися в Україні протягом останніх років. Міжнародна девелоперська компанія Lighthouse Development разом з коштами вкладає в будівельний ринок України нові підходи до зведення житла для людей. Почалося все з ідеї поєднати три важливі складові: екологічність, економічність, екосистема.

Екологічно чисте середовище для нового будівництва — затишний куточок природи на межі заповідної зони та неподалік від великого міста. Тут вирішили будувати нове інноваційне житло, яке відповідає міжнародним стандартам.

НОВІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОТЕДЖНОГО МІСТЕЧКА

Перед архітекторами стояло завдання створити проект невеликого еко-містечка в гармонії з навколишнім середовищем. Найкращим рішенням стали 39 котеджів в скандинавському стилі на три поверхи. Грамотно спланований простір навколо дозволяє сучасній людині почуватися комфортно та безпечно на такому острівці цивілізації поблизу столітніх буків. Будівництво містечка не порушує екосистему регіону, адже витримані всім норми віддаленості від заповідної зони.

Затишне містечко малоповерхової забудови гармонійно вписується в навколишній ландшафт. Лаконічні, стильні і зручні котеджі в скандинавському стилі трансформуються під всі потреби сучасної людини, але не крадуть відчуття простору навколо. Великі панорамні вікна пропускають багато сонячного світла, а відкриті тераси на даху будинків дають можливість насолоджуватися краєвидами та відпочивати на свіжому повітрі не виходячи з дому.

Автор проекту заміського житлового кварталу Royal Estate ― відомий український архітектор Дмитро Ярема, лауреата багатьох міжнародних премій, включно з найпрестижнішою International Property Award.

СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ БУДІВНИЦТВА

Для створення функціонального екологічного житла використані новітні технології та будівельні матеріали.

1. Енергоощадне утеплення фасаду 100-150 мм дає змогу майбутнім мешканцям споживати ресурси розумно та не переплачувати зайвого за обігрів котеджів. Але водночас жити в комфортних умовах.
2. Керамічна еко-цегла марки М-125 безпечна для людини і навколишнього середовища. Вона стійка до вогню, володіє відмінними звукоізоляційними властивостями та не містить шкідливих домішок.
3. Панорамні вікна з шестикамерним профілем від німецького виробника Salamander найкраще підходять для заміських котеджів. Дозволяють заощаджувати тепло та милуватися краєвидами водночас.
4. Водопостачання котеджного містечка забезпечить власна артезіанська свердловина. Очищення води на базі технології Ecosoft дозволить мешканцям споживати якісну воду без додаткового фільтрування.
5. Система очищення стоків на базі біосептиків останньої генерації забезпечить захист навколишнього середовища від забруднення.
6. Освітлення містечка сучасними led-лампами заощадить споживання електроенергії.

Власники отримають готові котеджі з бетонним перекриттям, стяжкою підлоги на першому поверсі, якісною штукатуркою стін, утепленими декорованими фасадами, підведеними комунікаціями, протипожежними протизламними вхідними дверима та панорамними вікнами. Благоустрій території містечка виконує забудовник.

За власними побажаннями власники можуть змінити простір всередині будинку та зробити індивідуальний внутрішній ремонт.