ТРАНСПОРТ

ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ ЗІ ЛЬВОВОМ

Будівництво котеджного містечка “Королева гора. Нове Розточчя” зрушило з місця питання якості дороги та розвитку інфраструктури регіону. В межах проекту північної об’їзної у Львові передбачено нову дорогу до с. Бірки, відстань до об’їзної від котеджного містечка лише 400 метрів.

Від містечка до центральної траси буде прокладено асфальтовану дорогу з якісним покриттям. По всій території передбачено під’їзні дороги для автомобілів, велосипедні доріжки, викладені бруківкою пішохідні зони. Хоча ви житимете в лісі, на ранкову пробіжку можете сміливо вирушати у легких кросівках.

Власним автомобілем від котеджного містечка до центру Львова дорога триватиме 7-8 хвилин. В кожному котеджі передбачені гаражі, а на території достатньо місць для паркування транспорту. Тут ніхто не шукатиме, де залишити автомобіль на ніч.

Для власників електромобілів відразу передбачено можливість заряджати автомобіль. Зарядна станція для електротранспорту будується разом з містечком. “Королева гора. Нове Розточчя” ― це нові стандарти екологічного проживання в гармонії з природою.

Дістатися до центру Львова від котеджного містечка без власного автомобіля також не проблема. Три автобусні маршрути (№№ 144, 144а, 54) з’єднують село Бірки з центром міста, найближча автобусна зупинка на відстані 680 метрів. На громадському транспорті дорога до центру Львова займає лише 15 хвилин.

Якщо ви любите природу, дбаєте про здоров’я, ведете активний спосіб життя і хочете жити поблизу Львова, — цей проект створений спеціально для вас. 

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?