Про нас

“Королева Гора. Нове Розточчя” ― це ідеальне місце для тих, хто цінує спокійний ритм життя, чарівний схід сонця над лісистими пагорбами, зоряне небо, що не губиться у вогнях великого міста. Але водночас веде активну діяльність, любить комфорт та не хоче втрачати зв’язок з цивілізацією. Українсько-Польська компанія LighthouseDevelopment UA поставила собі за мету створити такий унікальний проект в Україні та реалізувати його, спираючись свій на міжнародний досвід у сфері будівництва. Найвідоміший проект міжнародної девелоперської компанії LighthouseDevelopment ― комплекс клубних будинків еліт класу KAMPUS ZAMIENIE, розташований в передмісті Варшави. Головна перевага компанії ― вміння поєднувати новаторське бачення ідеї з практичними знаннями та досвідом у галузі будівництва. Це допомагає створювати інноваційне житло, а не зводити звичайні “коробки” за стандартними проектами. LighthouseDevelopment контролює весь процес: від вибору земельної ділянки до благоустрою території котеджного містечка. Конкурентна перевага такого забудовника у всебічному задоволенні потреб мешканців котеджного містечка. Тому можна з упевненістю сказати: раніше в Україні так ніхто не будував. Міжнародна девелоперська компанія LighthouseDevelopment змінює ринок будівництва житла на краще. Та створює ідеальне місце для комфортного життя та домашнього затишку.

NOWE ZAMIENIE

Місто в місті — NOWE ZAMIENIE — це місто , що динамічно розвивається, розташоване в гміні( районі, отг) Лешноволя. Односімейне житло та окремі житлові будинки надають місту характер комфортного передмістя. Однак NOWE Zamienie це не лише квартирне житло , а й понад тисячі робочих місць Окрім того — Лешноволя — це відмінна комунікаційна інфраструктура. З сусіднього залізничного вокзалу Варшава-Єзьоркі ви дістанетесь до офісного центру Мокотува (станція Варшава-Служевець) за 10 хвилин, а до центру Варшави — за 25 хвилин. Комфорт проживання в містечку Nowe Zamienie вже додатково збільшений новою ділянкою швидкісної дороги S7, яка з’єднала Nowe Zamienie з аеропортом Шопена та офісним районом Варшави. Будівельні роботи на цій частині маршруту розпочали на межі липня та серпня 2017 року та ВЖЕ ЗАВЕРШИЛИ. http://www.nowezamienie.pl/

KAMPUS +

Один з наших продуктів — частина національного проекту Кампус+ — Kampus+ LivingLab- це відкритий простір для розробки та випробування нових технологій, продуктів та послуг в умовах, в яких вони фактично використовуються, тобто в офісних і громадських будівлях, просторах міста, включаючи вулиці, площі, парки, транспортні засоби громадського транспорту, особливо в галузі розумного міста. Формула Living Lab створює можливості для створення продуктів та проектів, що відповідають реальним потребам ринку та громади. Партнери проекту- від корпорацій Samsung та PNGE до локальних дрібних виробників та стартапів….реалізовується на площі більше 4 га, як частина величезного комплексу площею тільки першого етапу більше 23 гектарів забудови та більше 300.000 м2 новозбудованого житла та офісно-лабораторно-навчальних нових корпусів університету Варшавська Політехніка (Politechnika Warszawska) , в тісній співпраці та під патронатом Університету Оксфорд (Univercity of Oxford)
kampusplus.pl
Окрім того — Лешноволя — це відмінна комунікаційна інфраструктура. З сусіднього залізничного вокзалу Варшава-Єзьоркі ви дістанетесь до офісного центру Мокотува (станція Варшава-Служевець) за 10 хвилин, а до центру Варшави — за 25 хвилин. Комфорт проживання в містечку Nowe Zamienie вже додатково збільшений новою ділянкою швидкісної дороги S7, яка з’єднала Nowe Zamienie з аеропортом Шопена та офісним районом Варшави. Будівельні роботи на цій частині маршруту розпочали на межі липня та серпня 2017 року та ВЖЕ ЗАВЕРШИЛИ.
http://www.nowezamienie.pl/

CEZAMAT I KAMPUS POLECZKI

Однією з частин проекту Kampus+ в спільному управлінні компаніі з групи LHD- ProDevelopment , з державою Польша та Політехнікою Варшавською є Центр передових матеріалів та технологій (CEZAMAT) — одна з найбільших інвестицій у Польщі в галузі науково-технічних досліджень та розробок. Проект, що фінансується Європейським Союзом, передбачає створення мережі з п’яти лабораторій, оснащених найсучаснішими інструментами НДДКР. Лабораторії Центру дозволять впроваджувати нові ринкові технології з комерційним потенціалом, які повинні сприяти економічному розвитку регіону https://cezamat.eu/

Живе фото