Містечко

Оточення

Якщо ви любите природу, дбаєте про здоров’я, ведете активний спосіб життя і хочете жити поблизу Львова, — цей проект створений спеціально для вас. І не треба чекати, поки діти виростуть: вони можуть дихати чистим повітрям, і вчитися в кращих школах міста одночасно.

Якість життя людини безпосередньо залежить від місця його існування. Ми створюємо ідеальні умови для сучасних людей, які вміють жити сьогодні, а не відкладають все краще на потім.

Інфраструктура
  • Центр дитячого дозвілля та розвитку
  • Коворкінг для мешканців
  • Фітнес-клуб та еко-SPA
  • Кав‘ярня з міні-пекарнею
  • Руф-топ паб з власною пивоварнею
  • Затишний гриль-ресторан
  • Чарджер для електромобілів
  • Магазин еко-продуктів
  • Надсучасна система відеоспостереження з доступом для кожного мешканця
  • Електронне осбб
Безпека

Мешканцям не доведеться хвилюватися за власний автомобіль, припаркований біля будинку на ніч. Без проблем можна буде залишити у дворі велосипед або дитячий візок. А вирушаючи в довгу мандрівку достатньо зачинити вхідні двері та ввімкнути сигналізацію. Про безпеку майна потурбуються професіонали.

Транспорт

Від містечка до центральної траси буде прокладено асфальтовану дорогу з якісним покриттям. По всій території передбачено під’їзні дороги для автомобілів, велосипедні доріжки, викладені бруківкою пішохідні зони. Хоча ви житимете в лісі, на ранкову пробіжку можете сміливо вирушати у легких кросівках.

Технології

Технології будівництва заміського житлового кварталу Royal Estate суттєво відрізняються від стандартів, які виробилися в Україні протягом останніх років. Міжнародна девелоперська компанія Lighthouse Development разом з коштами вкладає в будівельний ринок України нові підходи до зведення житла для людей. Почалося все з ідеї поєднати три важливі складові: екологічність, економічність, екосистема.

Обслуговування

Доглянута територія містечка радуватиме мешканців комфортом будь-якої пори року. Служба цілодобового консьєрж-сервісу слідкуватиме за порядком та чистотою. Упорядкований двір, зручно облаштований дитячий майданчик, підметені доріжки та доглянуті дерева навколо котеджів стануть звичним рівнем якісних послуг для мешканців котеджів.

Кому сподобається жити в заміському житловому кварталі Royal Estate?

Якщо ви любите природу, дбаєте про здоров’я, ведете активний спосіб життя і хочете жити поблизу Львова, — цей проект створений спеціально для вас. І не треба чекати, поки діти виростуть: вони можуть дихати чистим повітрям, і вчитися в кращих школах міста одночасно.

Якість життя людини безпосередньо залежить від місця його існування. Ми створюємо ідеальні умови для сучасних людей, які вміють жити сьогодні, а не відкладають все краще на потім. Ми будуємо для тих, хто хоче жити в гармонії з природою і собою. Якщо це про вас — не пропустіть свій шанс оселиться в одному із затишних котеджів нового сучасного містечка поблизу заповідної зони.